Megoldott

Graffitis az egész Lánchíd

Tisztelt Illetékes!
A Lánchíd nagyon graffitis. Kérem, hogy minél előbb távolítsák el az összeset!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Széchenyi Lánchíd

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették mindet, köszönöm!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • I. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Lánchíd graffitimentesítése nem a Budavári Önkormányzat hatásköre, így az ügyben eljárni nem tudunk.
    A tisztításban illetékes FKF Zrt –vel felvettük a kapcsolatot, tájékoztatásuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis dézsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány tér M+H (Bem rakpart) (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére