Válaszra vár

Tűzeset utáni romhalmaz

Anonim Járókelő

Év elején kigyulladt a hajléktalanok által összehordott lomok kupaca. A tűzoltók sikeresen eloltották a tüzet viszont a megégett bútorok ott maradtak. A terület vélhetően közterület. A lomok felhalmozása folyamatos probléma itt, ami ugyancsak megoldásra vár.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 97

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Reménykedjünk!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    útszéli szemétdombok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Határmalom utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére