Válaszra vár

Kidöntött kerékpártárolók

Több mint egy éve jelentettem be, hogy a Kazinczy utcai Karaván vendéglátós komplexum előtt kidöntötték a kerékpártárolót védő korlátot, és a három tároló egyikét. Ezeket azóta sem pótolták, sőt már csak egy támasz van meg közülük. Kérjük a hiányzó támaszok és a korlát pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 20

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon direkt megvárják, amíg autóparkolóvá "változik" a 8-10 biciklinek is helyet adó tárolóhely?
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére