Megoldatlan

Zöldterületen parkolás Törökvészen

Frissítés 2019.05.21
A zebránál kikerült pár poller. De a környéken ugyanugy jellemzo a zoldteruleten parkolas. Az onkormanyzat tavaszra igert megoldast maig hiaba.
____
1025 Bp. Törökvész út 13 előtt létesült fél éve egy gyalogátkelő. Az út páratlan oldalán az autósok egy része parkolonak használják a néhai zöldterületet. Hiába jelentjük be a Városrendészetnek, nem jönnek ki. Emailben leírták, hogy a tucarnyi lakossági bejelentés ellenére nincs kapacitásuk megvédeni a rendet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 13

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentő visszajelzése alapján visszatérő probléma.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A Városrendészet folyamatosan ellenőrzi és szankcionálja kérdéses területet.
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Vár...
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Bp. Törökvész út 13 előtt létesült fél éve egy gyalogátkelő. Az út páratlan oldalán az autósok egy része parkolonak használják a néhai zöldterületet. Hiába jelentjük be a Városrendészetnek, nem jönnek ki. Emailben leírták, hogy a tucarnyi lakossági bejelentés ellenére nincs kapacitásuk megv...

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebránál kikerült pár poller. De a környéken ugyanugy jellemzo a zoldteruleten parkolas. Az onkormanyzat tavaszra igert megoldast maig hiaba.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Rózsakert környekén pollerek vannak illetve a szemközti oldalon is jutott pár belölük az óvoda elé. De a komplett Törökvész út olyan elhanyagolt, mint valami külvárosi kivezető a '90-es években. Áll...
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit jelent pontosan a "műszaki zár"? Pollerek?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Városrendészetnek az egész kerület területén jelen kell lenni, betartatni a szabályokat, és szankcionálni a szabálysértőket.

    Arra sajnos nincs módunk, hogy folyamatosan az Ön á
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Parkolás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt jarokelo!
    Egy Ön által megjelölt bejelentéshez új hozzászólás érkezett.

    Cím:
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük H. Annamária, hogy segít az ügyünkben!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétszállítás akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    IBS előtti balkáni parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére