Megoldott

Szétvert 70 troli megállók Városligeti

Mindkét oldalon a 70 troli Dvorzsák utcai megállóban, 1-1 üvegtáblát széttörtek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Városliget

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gipsz Jacob bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Piszkos tető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Stefánia út / Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kaffka Margit utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére