Megoldatlan

Kitört parkolásgátló akadályok

FRISSÍTÉS 2019.06.27.:

A kerület válasza alapján a Fővárosnak megküldve.

-----

A Gárdonyi téren visszatérő probléma a parkolásgátló elemek kitörése, eltávolítása... ezzel utat nyitva a szabálytalan parkolásnak. A téren térfigyelő kamera is van, miért nem birságolnak a felvételek alapján, vagy küldenek ki illetékest a rongálók, szabályszegők ellen?
A probléma visszatérő jellege miatt indokolt a jelenlegi parkolásgátló elemek vandálbiztosra cserélése. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 36

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.06.27.: A kerület válasza alapján a Fővárosnak megküldve. --- Frissírés 2019.05.11. Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt továbbítását az illetékes felé. Köszönöm ------------------------- A Gárdonyi téren visszatérő probl...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg, sőt még rosszabb a helyzet, még több parkolásgátlót kitörtek.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    *és a parkolóőrök is csak az - ott - álló kocsikat nézik
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól még hogy az útszakasz mentén a parkolás fizetős lesz, semmi nem fog változni. Mert fizetni csak a kijelölt parkolóhelyeken kell, és a parkolóőrök is csak az álló kocsikat nézik. Tehát aki nem ki...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 41258-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Gárdonyi téren amennyiben oszlopsérülést észlelünk a Társaságunk által kezelt területen azo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 82473/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissírés 2019.05.11. Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt továbbítását az illetékes felé. Köszönöm ------------------------- A Gárdonyi téren visszatérő probléma a parkolásgátló elemek kitörése, eltávolítása... ezzel utat nyitva a szab...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolás gátló oszlopok cseréjét az Újbuda Önkormányzat végzi, nekik továbbítva lettek a bejelentésék. A szabálysértés ellen megtettük a szükséges intézkedéseket.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gárdonyi téren visszatérő probléma a parkolásgátló elemek kitörése, eltávolítása... ezzel utat nyitva a szabálytalan parkolásnak. A téren térfigyelő kamera is van, miért nem birságolnak a felvételek alapján, vagy küldenek ki illetékest a rongálók, szabályszegők ellen? A probléma visszatérő jellege miatt ind...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt továbbítását az illetékes felé. Köszönöm
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Maradt vagy 20 centi a járdából szép teljesítmény.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Babuska :D
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Rosszabb a helyzet, már 2 babuskát kitörtek.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt továbbítását az illetékes felé. Köszönöm
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha arra járok mindig visszahelyezem a babuskát, de valahogy újra és újra lába kel. Ki érti ezt?
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai festői idil.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt továbbítását az illetékes felé. Köszönöm
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére