Megoldatlan

Túlzottan multifunkcionális kerékpárpakoló a Wesselényi utcában

A Wesselényi utca 13-nál lévő kerékpárparkoló a képen látható módon gyakran tölt be - az eredeti funkciója mellett - kukatároló, autóparkoló, rakodóterület, bútorraktár, szemétlerakó funkciókat is az eredeti funkció kárára. Ilyenkor kicsit nehéz megközelíteni. Ez egy elég nagy forgalmú parkoló - ahogy a képen is látható még télen, esőben is használják, de tavasszal, nyáron jellemzően tele van -, így igencsak szükséges lenne a használhatóságának megőrzése. Emiatt javasolható a bővítése is, de legalább a meglévőt használnánk.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 13

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Rendészeti Igazgatóság figyelmét felhívjuk a helyszín fokozottabb ellenőrzésére, annak érdekében, hogy a nem rendeltetésszerűen használók a kerékpár támasztokat/kerékpár elhelyezésére szolgáló terü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére