Megoldott

Hulladékgyűjtő sziget - Láng Kálmán utca

Helyszín: Csepel, Láng Kálmán utca
Probléma leírása: A szelektív hulladékgyűjtő konténerek környezete igencsak elszomorító.
Megoldási javaslat: Kérem, tisztítsák meg a területet a szeméttől!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.429445,19.06618,3a,75y,263.49h,69.57t/data=!3m5!1e1!3m3!1srN1T5PRgibEdOZtMSOK0XQ!2e0!5s20120301T000000

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A sziget megszűnt!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    És milyen igazuk van: Nem, hogy kevesebb, több lett a szemét körülötte, mint volt. :(
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Sajnos naponta szembesülünk a bejelentésben szereplő problémával, hogy illegális hulladéklerakónak tekintik a szelektív gyűjtőszigeteket, a tartályok mellé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helsinki úti felüljáró alatt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére