Megoldott

Poller akadályozza a gyalogosforgalmat

Kedves Illetékes,
a pollerek lecserélése után, a legutolsó oszlop annyira közel van az épülethez, hogy ahogy a fotón is látható a babakocsival már nem lehet elférni tőle, és ezért ki kell tolni az útra.
A google utcaképen jól látható hogy korábban az az utolsó oszlop már nem volt ott.

Köszönettel
Barkóczi Dávid

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Reáltanoda utca 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiszedték!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek egész frissen kerültek oda, a Reáltanoda utca felújítása keretében.
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, tehát 2018. júniusát követően kerültek kihelyezésre.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    *legszűkebb
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    utcakép szerint a lesgzűkebb szakaszon régen nem voltak pollerek
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, sovány emberek előnyben. Aki kicsit termetesebb, már csak élével fér át. Nagyon nincs rendben, talán a szegélyig épp megvan a 75 cm, ami az abszolút minimum lenne.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    mintha beljebb is tették volna a régihez képest
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennyi
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak babakocsival, gyalog is kihívás. Kb 40 cm maradt a jogszabályi minimum 75 centivel szemben.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére