Megoldott

Lelapította egy autó a biciklitárolókat

Minden árúszállító autó a biciklitárolók területére pályázik. A két szélső már rég be volt hajolva a sok nekitolatástól, de most konkrétan ki lett döntve a jelzőtábla, a terelő és két tároló. A köztereseket nem nagyon foglalkoztathatta a dolog, mert csak a jelzőtábla lett visszaigazítva. Kérlek Titeket, hogy szóljatok az illetékesnek az érdekünkben. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 7

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Huszthy Cili hozzászólt a bejelentéshez.

    Siker!!! Köszönöm! :)
  • Huszthy Cili hozzászólt a bejelentéshez.

    Alakul vagy stagnál? Tavaszra csak elkészül... köszönöm a bejelentést! :)
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Huszthy Cili bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére