Megoldásra vár

Fatörzs

FRISSÍTÉS
2019. június 29. 11:30
A helyzet változatlan.
--------------------
Az Erzsébet körút 20. előtt egy elszáradt fatörzs foglalja az értékes fahelyet.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 20

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00040167 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet körút 20. előtt egy elszáradt fatörzs foglalja az értékes fahelyet."-ról "FRISSÍTÉS 2019. június 29. 11:30 A helyzet változatlan. -------------------- Az Erzsébet körút 20. előtt egy elszáradt fatörzs foglalja az értékes fahelyet."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00040167 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B László
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Felüljáró (Gyömrői út) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére