Megoldott

Elektromos töltőhelyen konténer

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Milyen megfontolásból pont az elektromos töltőhelyre adtak konténerhez engedélyt? Egy helylyel hátrébb sokkal kevesebbeket zavarna és a töltő is használható lenne. Ezen kívül a gyalogosok úttestre terelését se jelzi semmi az autósok számára, ami balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fény u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma azóta magától is megoldódott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Önkormányzata"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízfolyás a járókelőkre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fény utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Riasztó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rómer Flóris utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére