Megoldatlan

Diplomaták tilosban parkolnak

Anonim Járókelő

Az Andrássy úton (is) arcátlanul parkolnak tilosban egyes diplomaták
Ez például évek óta tilosban parkol a lengyel kultúrális intézet előtt.
Hiába szólok a köztereseknek vagy a rendőröknek, nem szívesen ülnek neki a papímunkának, mert tudják, hogy a cinikus külügy ívelten dobja a papírkosárba a megkeresésüket.

Gyalázat.

http://indafoto.hu/vehicular_cyclist/image/19403575-2f2d8984

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is tilosban parkolnak a DT járgányok, főként a képen látható tahó.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lengyel kultúra háza előtt évek óta tilosban parkoló DT járgánnyal nem foglalkozik sem a rendőrség, sem a külügy. Pedig az egész sugárút be van kamerázva, nem kell megvárni a telefononomat. Minek t...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Odébb tették a megállni tilos táblát. De a burkolati jelet nem. Továbbra is tilosban parkol a paréj a "lengyel kultúrális központ" előtt. Ez a kultúra vazzeg.....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az arcátlanság zavartalanul folytatódik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történik. továbbra is minden nap ugyanígy parkol.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Senki sem tesz semmit. Holott a bécsi egyezményben világosan benne van, hogy a diplomáciai mentesség nem jelenti azt hogy évekig pofátlanul parkolhatnak a fogadó országban.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    a helyi közterület-felügyelet jelezte, hogy ez a FÖRI illetékessége
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Park(oló)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális magánparkoló zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Petneházy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére