Megoldott

Vakokat akadályozó reklámtábla?

Afelől szeretnék érdeklődni, hogy a képen látható reklámtábla jelent-e bármilyen veszélyt a világtalan közlekedőknek? Attól tartok, hogy fehér botjuk csak akkor ütközik neki a táblának, amikor már késő...
Más városban láttam hasonló reklámtáblákat, mely alatt a burkolat kissé meg volt emelve/be volt téve egy akadály, hogy a fehér bot annak ütközzön először.
Kérem vizsgálják felül az ilyen típusú utcabútorokat ilyen aspektusból is, és ha szükséges, változtassanak kialakításukon, hogy a hátrányos helyzetű emberek is biztonságban érezhessék magukat Budapesten!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 135

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kicserélték a szóban forgó reklám berendezést.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem az is megfelel, ha megvizsgálják, és biztonságosnak találják.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem kitalálnak rá valami biztonságos megoldást.
  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    A továbbítást köszönöm; annak meg pláne örülök, ha újat tudtam mondani.
    Remélem hasznos is lesz :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!
    Szíves tájékoztatásul jelzem, hogy a tárgyi helyszínre, a bejelentésben szereplő információs berendezést a JCDecaux Hungary Zrt., - a Budapesti Közlekedési Központtal lefolytato
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő.hu
    Azonosító: jarokelo.hu/39110

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest, XIV. kerület Zugló, Nagy Lajos király útja 135. szám előtt lévő
    reklámtábla ügyében a Zuglói Zrt-nek címzett bejelentésükre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "JCDecaux"-ra.

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem kb egy sor térkő oldalára álítása is megoldást jelentene...
    Hátha...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    JCDecaux
  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem BKK-s, Csepelen is van ilyen cucc a buszvégállomáson, ugyanígy néz ki, csak azon hirdetés is van, legközelebb én is bejelentem. Becsülendő a bejelentésed!:)
    Üdv, Dani.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szegély akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére