Megoldatlan

Hiányzó hulladékgyűjtő fedél

Az Etele téren hiányzik a képen látható hulladékgyűjtő edény fedele. Kérem legyenek szívesek gondoskodni a pótlásáról. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 9

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs mit. Sajnos ez egy szégyenfoltja a budapesti városigazgatásnak, de gondolom ezt már te is láttad a többi, hasonló témájú bejelentésednél... :(
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem, köszönöm. Akkor tényleg körbeértünk.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert a Fővárosi Önkormányzat által kezelt területeken a köztisztasági feladatokat az FKF-nek kell(ene) ellátnia.
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt írta a XI. kerület a válaszában, hogy a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll a terület. Miért az FKF-nek lett ennek ellenére továbbítva?
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunkon kívül - az érintett területtől és
    tisztántartási kötelezettségtől függően - más szervezet, illetve
    g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Járókelő Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére