Megoldatlan

Áll a víz az eszközök körül

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.04.08.
"A helyzet változatlan."
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Napokkal az eső után is áll a víz, így az eszközök használhatatlanok. Kérem, találjanak rá megoldást! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kós Károly tér 15

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    Szia! A bejelentésed megtétele óta megoldódott a jelzett probléma? Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerületi Zöldprogram Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Közpark Nonprofit Kft.

    Bán Zoltán ügyvezető részére

    Tisztelt Ügyvezető Úr!

    Mint a Kós Károly tér üzemeltetési feladataival megbízott önkormányzati
    cég, kérem szíves intézkedését az alábbiakban ré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Napokkal az eső után is áll a víz, így az eszközök használhatatlanok. Kérem, találjanak rá megoldást! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2019.04.08. "A helyzet változatlan." --------------------------------------------------------------------------------------------------- Napokkal az eső után is áll a víz, így az eszközök ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kisfaludy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pannónia utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tönkrement tiltó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Előd utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére