Megoldott

Graffiti a Lánchídnál

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Lánchíd pesti hídfőjénél található graffitiket mossák le!
Munkájukat ezúton is nagyon megköszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták, köszönöm!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére