Megoldott

Szétesett szemetesek

Tisztelt Illetékes!

A Dékán utca 1 és a 4 szám előttidesign szemetesek használhatatlan állapotba kerültek.
Kérem cseréjüket.

Köszönöm intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Dékán u. 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0040178/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00038951

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban több társasággal is egyeztettünk. Szakterületünktől megtud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András!

    A Széll Kálmán tér felújítása során helyezték ki ezeket a kukákat. A tér felújítása a Főváros megrendelésére történt, a felújítás során a kivitelező konzorciummal a BKK írta alá szerző
    ...
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bardócz Csaba! A dizájn szemeteseknek és a BKK-nak (BKV-nek) semmi közük egymáshoz. talán azért nincs válasz sem, mert rossz ajtón kopogtatsz. A kerület vagy aki megrendelte azokat, szerint...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kozma József friss fotója a Dékán utca elején szétvert kukáról.
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    A tér minden masodik szemetese így néz ki. Sokan jelentettük, válasz nincs.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szilágyi Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére