Megoldásra vár

Tönkretett hulladékgyűjtő

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán téri kukák egyike teljesen tönkre lett téve, hetek óta így hever ott.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 1025

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005607/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00038943

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A Széll Kálmán téri szemétgyűjtő edényekkel kapcsolatban szakterületünk arról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Budapest Főváros válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Széll Kálmán téren megrongálódott szemetes edényekkel kapcsolatban küldött 30328; 31274; 31374; 36302; 37826; 38943; 38936; 39317; 39712; 39713 és 39595 számú észrevételeiket
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-116287/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére