Megoldott

Nem működik az óra a Széll Kálmán téren

Elsötétült pár napja. Fotót nem készítettem, mert egyértelműnek tűnt, de úgy látszik, muszáj feltölteni valamit.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították közben.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Hivatkozással a lenti linken elérhető bejelentésre, a következő megállapítást tesszük.

    A Széll Kálmán téren található közterületi óra üzemeltetője a BKK Budapesti Közlekedési K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-116155/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére