Megoldott

Szemetesek darabokban

A Kazinczy utca 6-10 közötti szemetesek szét vannak esve, egyes elemei az utca más pontjain találhatóak, ha megvannak egyáltalán.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 8

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönjük
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha "gazdaságosan nem javíthatónak" minősülnek, akkor nem lesz szemetes a Kazinczy utcában?
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00038900

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00038900 azonosítószámú, Budapest Kazinczy u. 6-10. szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére