Megoldatlan

Összefirkált virágládák

Miért festettek be a virágládákat világos szürkére? Hogy jobban látszódjon a firkák?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre út 14

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.10.02.: Kiszáradt növények, összefirkált virágládák. Miért helyeztek el a virágládákat, ha nem öntöznek és rendszeresen nem takarítanak? Így szép az illetékesek szerint? És miért pont a belső Erzsébet városban ahol vandáloknak nincs akadálya? --------------------------------------- Miért festettek be a virágládákat világos szürkére? Hogy jobban látszódjon a firkák?"-ról "Miért festettek be a virágládákat világos szürkére? Hogy jobban látszódjon a firkák?"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kicsit jobb a helyzet de nem sokkal. Látszik, hogy letakarították, próbálkoznak de a graffitik folyamatosan termelődnek... Szélmalomharc. (01.20.)
  • Kapas Viktor visszajelzésére vár.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A képek és személyes tapasztalatok alapján tovább kellene fokozni azt a figyelmet.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00038807

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00038807 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Miért festettek be a virágládákat világos szürkére? Hogy jobban látszódjon a firkák?"-ról "FRISSÍTÉS 2019.10.02.: Kiszáradt növények, összefirkált virágládák. Miért helyeztek el a virágládákat, ha nem öntöznek és rendszeresen nem takarítanak? Így szép az illetékesek szerint? És miért pont a belső Erzsébet városban ahol vandáloknak nincs akadálya? --------------------------------------- Miért festettek be a virágládákat világos szürkére? Hogy jobban látszódjon a firkák?"-ra.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiszáradt növények, összefirkált virágládák. Miért helyeztek el a virágládákat, ha nem öntöznek és rendszeresen nem takarítanak? Így szép az illetékesek szerint? És miért pont a belső Erzsébet városba...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Planténerek takarítása heti rendszerességgel történik.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00038807

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a JAROKELO-BUDAPEST-00038807 azonosítószámú, Budapest Madách út 14. szám el...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére