Megoldott

Késésben van? Csak álljon át az óra másik oldalára!

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Sétáló utca
Probléma leírása: Az óra egyik oldalán 1 óra 15 perccel korábban van, mint a többin.
Megoldási javaslat: Kérem, állítsák be a pontos időt!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4267201,19.070062,3a,57.9y,237.81h,96.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1sgYd6zgdIRIj-fAUOzrXa4Q!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 12.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérem, hogy ezt is csinálják meg, köszönöm!

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3576/vilagora-a-romai-teren
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a javítást! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Nagyon szépen köszönjük a hiba bejelentését. Az óra javítása a mai napon megtörténik! Kérem Önöket, ha valahol hibát látnak jelentsék be írjanak nekünk, nagyon nagy segítség lenne.
    Köszönettel: Herman...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére