Megoldott

Elzárt kerékpárút

A Rákóczi-híd pesti biciklis felhajtójánál a bicikliút úttestére helyezték a sótároló konténereket. Ez különösen a reggeli és délutáni órákban torlódásokhoz, konfliktusokhoz ès veszélyes helyzetekhez vezet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott a konténer, át lehetne állítani a bejelentés állapotát megoldottra.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpárútra helyezett sótároló konténer áthelyezésére felkértük az illetékes Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt-t.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem annyira jó ez a narancssárga útakadály a közel hasonló színű térkővel, mert a mellékelt képen látszik, hogy mekkora köd szokott itt lenni.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hrubi Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Útszóró anyag a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1311-Duna Aréna (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útfelbontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére