Megoldásra vár

Leparkolt kereszteződés

Anonim Járókelő

A Balzac-Visegrádi utcai kereszteződés négy sarkából általában három van úgy leparkolva, hogy azzal nehezítik a közlekedést. A gyalogos közlekedésről és a járdáról ne is beszéljünk.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 30

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Utóirat:Több helyen látom, hogy indokolatlanul "szabad" szabálytalanul parkolni bizonyos helyeken, pedig semmi nem indokolja ezt. ;)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy kit zavar? Az összes gyalogost, mert nem fér el két ember egymás mellett a járdán.
    Az összes ott jobbra kanyarodó járművet, főleg ha a szemközti oldal is le van pakolva és ahogy a kép is mutatja,
    ...
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves itt lakók, autósok és gyalogosok!

    Én úgy látom, hogy a probléma, amit leírtatok, 2 részből áll:

    1. akadályozzák a gyalogosforgalmat
    2. nem a felfestésnek megfelelően állnak

    Szerintem, ha a j
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma rend van!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Részemről nem éreztem semmi sértőt. Értem én, hogy autotulajdonosnak lenni itt szívás de sajnos amíg mindenki csak addig mérgelődik, amíg valahol végre le tudja rakni az autojat(szabályosan vagy szabá...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést kérek mindenkitől, senkit nem akartam megsérteni!!!
    Egyébként nem légből kapott az épület bontás ötlete!
    Újlipótban több épület is épül és több üres telek is van ahol mélygarázsok, parkolóház...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elóször is:Az nem jelenlét, hogy bejelentésre kijönnek intézkedni. Az, hogy megbüntettek amiért szabálytalanul parkoltál nem a bejelentő hibája, hanem a tiéd, akkor is ha nem volt hely!
    Másodszor:Nem
    ...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    MINDENKI NAGYON OKOS AZ JÓL LÁTSZIK ITT ALÁBB, de a megoldást még senki se írta itt le!
    Én nem azért hibáztatom ezt a két aktív emberkét mert van véleményük!
    Tény, hogy én álltam szabálytalanul, de m
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép dolog mást hibáztatni a szabálytalankodásért...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bhakta das Prahbo!

    A bejelentés tartalma egy Budapesten és a XIII. kerületben hatványozottan jelen lévő problémára kívánja felhívni a figyelmet és nem konkrét autósok megbüntetésére irányul.
    ...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Én első kézből tapasztaltam, a jelenlétet! Nem örültem neki!
    Aznap is vagy 10 percet keringtem parkolóhelyet keresve! Nem volt! Leparkoltam.... reggelre ott a csomag az ablakban...Köszi bejelentő!

    H
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ismert a bejelentés akkor talán a helyszínen is jelen kellene lenni néha!
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást, a bejelentés tartalma ismert Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület Felügyelet előtt. Rendszeresen figyelmeztetjük, és szankcionáljuk a közúti közlekedés szabályairól sz...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére