Megoldott

Összedől a rakparti mellvédfal

A Margit-híd budai hídfőtől északra, a rakparti P+R parkolóban leborult egy nagy kő a rakparti mellvéd falból.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület javítását megcsináljuk.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerületet esetleg ki lehetne javítani?
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lenkei Péter Úr!

    Köszönjük megkeresését. Munkatársaink felmérték a támfal állapotát és megállapították, hogy az statikailag biztonságos, a meglévő burkolatok stabilan rögzítettek. A leesett...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi! <3
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    FCSM-nek megküldtem
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3842)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az alsó rakparti mellvédek árvízvé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lenkei Péter Úr!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését, amit a a jarokelo.hu Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatához továbbított.
    A rakpartok fenntartása nem tartozik hatáskörünkbe, ezért bejelentés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére