Megoldott

Hiányzó fa helyén gödör

Anonim Járókelő

A Király utca 15. szám előtt hiányzik az egyik fa, a helyén pedig egy gödör található. Ahogyan a Street view-n képen is látszik, az emberek gyakran nem az állványzat alatt, hanem mellette mennek el, és este nem látszik jól, hogy ott egy gödör van. Kérem a lyuk betemetését, amíg nem pótolják a fát.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 15

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Hivatkozással a JAROKELO-BUDAPEST-00038239 számon, hiányzó fa helyén gödör című levelére az alábbiakról tudjuk tájékoztatni:
    A Király utca 13-15 előtti fahelyeket (3 db) 2019.06.03-á
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Így néz ki a betemetett gödör.

    Újrázás?

    Kedves Kerület!

    Erre a megoldásra gondoltak, vagy még nincs megoldva? Fénykép kommentben.

    Köszönjük a fáradozásaikat.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00038239

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00038239 azonosítószámú, Budapest, Király u. 15. szám el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt semmi...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Azonosító
    JAROKELO-BUDAPEST-

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a JAROKELO-BUDAPEST-00038239 azonosítószámú, Budapest Király utca 15. szám előtti hiányzó fával és balesetveszélyes g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...no és persze a kőtörmelékek a helyén,
    ami ugyancsak elszállításra vár.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére