Megoldott

Hiányzó üvegek

Kérem, hogy a Mátyás király utca nevű buszmegálló hiányzó üvegeit pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 216

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, azt tudom. De már vagy 2 hete így àll!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Festették, azért lettek kiszedve az üvegek...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Süveg utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad a temetőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Farkasréti temető (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére