Megoldatlan

Hiányzó fa

Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.
2018. december 21. 18:06
A mai napig nem történt semmilyen változás a helyszínen :(

---

Ebben a lyukban pont elférne egy fa
Adhatna árnyékot és tiszta levegőt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Segesvár u. 31

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Sz. András visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 6-án még hiányzott. Nem vagyok szakember, de szerintem most nincs faültetési szezon.
    Októberig megoldásra vár (ha mégis pótolják, szólok)
  • Sz. András visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Nyilvántartásba vettük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igen, Lukács Máté, egyetértek.
    Innen látszódik, hogy ez csak lászatintézkedés...
    Évente kiraknak pár tíz fát; és ezzel a programmal el is hallgattatják a kritikusokat.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A lakosság megfelelő és direkt tájékoztatása nélkül az érintettek nem tudnak erről az információról.
  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szuper, de én nem vagyok XVI. kerületi lakos, így a rendszeres öntözését sem tudom vállalni :(
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Faültetési akció keretében igényelhető ide fa.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Ebben a lyukban pont elférne egy fa ???? Adhatna árnyékot és tiszta levegőt."-ról "Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez. 2018. december 21. 18:06 A mai napig nem történt semmilyen változás a helyszínen :( --- Ebben a lyukban pont elférne egy fa Adhatna árnyékot és tiszta levegőt."-ra.

  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megérkezett a visszajelzés!
  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig nem történt semmilyen változás a helyszínen :(
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sz. András visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelntést.
    KVI
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Sz. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére