Megoldatlan

kidőlt, drága kőoszlop

Kérem szépen a kedves Önkormányzatot,

állítsa vissza a kidőlt kőbabát.

Sajnálatos, hogy erre a szemmel láthatóan erős, nehéz és értékes objektum ilyen állapotba kerülhet (milyen jármű tudja vajon kidönteni???)

Köszönöm a fáradozásukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Székely Mihály u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Újrázzunk!
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi változott, hogy megdőlt egy másik is, ezt meg elszállították.
    Újrázzunk!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére