Megoldatlan

Roncsautó

A képen látható Fiat évek óta áll egy helyben. A kerekei leeresztettek, a növényzet kezdi benőni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pénteken megoldottnak lett jelölve a státusz, viszont az autó azóta is ugyanott áll.
  • Spingár Olivér hozzászólt a bejelentéshez.

    @igen
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az gépjármű még mindig ott parkol?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Spingár Olivér bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üzemképtelen gépjárművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    11
    Megoldásra vár
    11

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére