Megoldott

Széll Kálmán projekt - szemétgyüjtő mizéria

Anonim Járókelő

Két évvel a Széll Kálmán tér felújítása után ideje végre volna megoldást találni a szemátgyűjtők problémájára. A mellékelt példány már jó egy éve ilyen állapotban, de kapásból tudok még kettőt (Csaba utca, Széna tér-Vérmező út torkolat), ami ilyen állapotban van láthatólag véglegesen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is úgy látom hogy leszerelték a sérült kukákat hagyományos zöld műanyagpkra, és néhány új helyre is jutott új szemétgyújtő.
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen látható kukát eltávolították és szakszerűen kezelték a csonkot, köszi az illetékeseknek. A bejelentésben szereplő többit még nem tudtam megnézni.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005602/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00036302

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A Széll Kálmán téri szemétgyűjtő edényekkel kapcsolatban szakterületünk arról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Budapest Főváros válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Széll Kálmán téren megrongálódott szemetes edényekkel kapcsolatban küldött 30328; 31274; 31374; 36302; 37826; 38943; 38936; 39317; 39712; 39713 és 39595 számú észrevételeiket
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már küzdök vele egy ideje, talán előbb utóbb eltűnnek ezek a dizájn roncsok.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31274/tonkretett-kuka
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-91429/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére