Megoldott

Megdőlt tábla

Tisztelt Illetékes!
Az V. kerületben a Károlyi utca - Ferenczy István utca sarkán az egyik tábla megdőlt. Kérem, egyenesítsék ki!

Intézkedésüket köszönöm!

Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 17

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítását Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére