Megoldatlan

Citadella sétány felújítása

A Citadella sétányon több a kátyú, mint az út. Szóval botrányos állapotban van. Korábbi bejelentésemre azt az ígéretet kaptam, hogy "a Citadella-sétány aszfalt javítási munkáit a Várgondnokság 2018 tavaszán – amint az idő ezt megengedi – el fogja végezni mivel ez már szerepel a tavaszi ütemtervünkben." Azóta sem történt semmi, pedig elég jó idő volt, és még mindig nagyon jó idő van.

Aztán még meg szeretném kérdezni a tisztelt illetékesektől, hogy mit jelent az a tábla, hogy Magánút. Kinek a magánútja? Ez nem közterület? Ha pedig magánút, akkor a tulajdonost miért nem kötelezik a sétány felújítására? Várom szíves válaszukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Citadella stny. 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha valakit esetleg mélyebben érdekel vagy érint a téma:
    https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/citadella-palyazat-berlet-szerzodes.670209.html
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap és burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére