Megoldott

Nem viszik el a szemetet

Ezek a fotók a Tas vezér utcában készültek, de úgy tudom, a probléma általános, lásd az alábbi cikket. A szemét nem jobb- vagy baloldali, ezért ez nem politikai kérdés. Oldják meg a problémát a közpénzből fenntartott hivatalok!
https://nepszava.hu/3006531_akadozik-a-szelektiv-szemetszallitas-mert-alig-talal-kukast-az-fkf

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 22

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma végre elvitték.
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    A papír még mindig ott van.
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem vitték el!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére