Megoldatlan

üres telek-parkolò-szemèt

Elhanyagolt àllapotù parkoló szerûsèg làtvànya fogadja a Varsànyi Irèn utcàban sètàlòkat( lakòkat) . Làthatòan nem zavarja a tulajdonost! A mûanyag màr-màr hegyekben àll elszòrva! Kèrlek segítsetek! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 25

Hozzászólások

  • Dósa Réka hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget, a Járókelőnek!
    Gondolom, a kerület részéről akkor ez így rendben is van!
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés elutasítva. A szemle során tapasztalt állapot miatt hulladékgazdálkodási eljárás nem indítható a bejelentésben szereplő ingatlannal kapcsolatban.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Dósa Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakó hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére