Megoldott

Takarítás hiánya

Anonim Járókelő

VII. kerület Dob utca 50-ként nyilvántartott sarokház Akácfa utcai kapujában az előző éjszakai buli nyomai még másnap késő délután is ott éktelenkednek. A kapuból kilépve ez a látvány tárul a lakók elé, odaszáradt vizelettócsa, a járda és a kapu lehányva. Kérjük az illetékesek intézkedjenek az elmaradt takarítás ügyében, nem szeretnénk megvárni a következő esőt.....

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 50

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00034677

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00034677 azonosítószámú, Budapest VII. kerület Dob u. 5
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem volt takarítás ..természetesen. Az eső valamennyit mosott le belőle, valamennyit.., a 'darabkák' mai napig ott aszalódnak, nagyon higiénikus és gusztusos. Köszönjük a nagy semmit.
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért drukkolok, hogy ne két hónap múlva intézzék! :DDD
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hja, bulinegyed, ami sorsára van hagyva...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére