Megoldatlan

Újratermelődő graffiti

Nagyon örvendetes tény, hogy a MÁV Zrt. Ingatlangazdálkodási Igazgatósága április 10-11-én eltávolíttatta az összes graffitit Budatétény vasúti megállóból, azonban az már most elkezdődött újratermelődni. Hányszor kell még megvárni az infrastruktúra leromlását, míg beruháznak egy térfigyelő hálózat kiépítésébe? A Campona teljes területén működik ilyen, vélhetően meg lehetne velük egyezni, hogy ahhoz csatlakozzon és azt kezeljék. Szerintem egy nagyobb felújítás ára visszahozná a beruházás költségeit.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére 2013. június 24-én küldött észrevételt (342).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a vasú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rongált szellőzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére