Megoldott

Igénytelen, rossz minőségű kivitelezés

Anonim Járókelő

A fedőlap körüli hosszú ideje megsüllyedt burkolat javítása augusztus 6-án igénytelen módon, silány minőségben történt.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, IV. u. 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2018.11.20. öntött aszfalttal történő helyreállítás megtörtént.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mint ahogyan ezen a Járókelő oldalon is látszik, a megkeresés kapcsán a Magyar Telekom illetékes.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megint nincs üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Éles fémdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kábeles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére