Megoldott

Félbemaradt hibaelhárítás

MVMNET hibaelharitas utan ottmaradt sittkupacok, elmaradt aszfaltozas. Gidofalvy - Robert Karoly sarok

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 47

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva. Köszönöm!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: E-NET- 9195 /2018

    Tisztelt Bejelentő, Tisztelt Járókelő.hu!

    Illetéktelen fedlap a Róbert Károly körúton bejelentésükkel kapcsolatosan, az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Előzetesen tájékozt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az MVM NET Távközlési Szolgáltató Zrt-nek az alábbi e-mail címekre: ugyfelszolgalat@mvmnet.hu, telecom@mvmnet.hu, kozmu@mvmnet.hu
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére