Megoldott

Boráros Téri Mobil Illemhely

Tisztelt Cím!

A Boráros téren kihelyezett, Fővárosi Csatornázási Művek logójával ellátott 3 mobil illemhely egyike sem zárható, mindegyikről eltávolították a zárat. Az ürítést is gyakrabban kéne végezni, lassan már kiömlik a fekália. A belső tér ergonómiája sem a legkulturáltabb, tele van szeméttel, ürülékkel. Az ürítés hiányában a helyiségben uralkodó bűzről pedig már ne is beszeljünk. Kérem, javítsák meg a zárakat, fertőtlenítsék ki a belső teret, és a lehetőségekhez mérten sűrűbben ürítsék a tartályokat!
A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.10.17.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta le is telt a szezonális időszak, úgyhogy a mobil WC-k elszállításra kerültek. :(
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk díjmentesen szezonális jelleggel (április elejétől - október végéig) helyez ki több mobil illemhelyet városszerte a parkokban és a nagyobb játszóterek közelében.
    Ezek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az elmúlt hetekben a Liliom utcában is volt kihelyezve egy mobil WC a munkásoknak. Nem mentem be, nem néztem be, bár nyitva volt. De abból konkrétan folyt is kifele "valami" barnás folyadék. Nap nap u...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zseniális...ezek szerint nem csak én szoktam sz*rfotókat lőni :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rozsdahalmaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltömődött csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozoga fémkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére