Megoldatlan

Megnyílt a föld

Az út közepe végig repedt. Nagy kátyú van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 48

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igyekszem megnézni valamikor.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatalunk intézkedett az úthiba kijavítása kapcsán. A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére