Megoldatlan

Máriássy utca, Közvágóhíd kerékpáros forgalom ráterelése a járdára,

Anonim Járókelő

A támfal megtámasztása miatt lezárt kerékpárút forgalma az úttestre van terelve, ahova végre felfestésre került a kerékpáros nyom. Viszont a kereszteződés előtt a forgalom neki van vezetve a 12 cm-es szegélynek, és rá a járdára, amelynek szélessége nem éri el az elválasztás nélküli gyalog- és kerékpárútra előírt minimális szélességet. Kérem a megoldás felülvizsgálatát és a mielőbbi intézkedést, akár a szegély süllyesztésével.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Máriássy u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Máriássy utcában a Rákóczi híd támfalának omlásveszélye miatt, ideiglenes jelleggel került megszüntetésre a támfal melletti kerékpárút.
    Az útpályán kerékpárnyomok mutatják
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történik ezzel valami? 2 hónapja lett bejelentve. Nincs erre valami határidő, amin belül válaszolni kell?
    Mellesleg ki az a tervező, aki ilyet lerajzol és ki az, aki rányomja a pecsétet, hogy engedélyezi?
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megszakadt kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére