Megoldott

Bokatörő burkolati hiba

kb 10-15 centi mély hiba van a járdán, a mellette lévő kövek imbolyognak így az is veszélyes. Lassan teljesen összetörik a kő és utána csak egy nagy lyuk lesz.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 5

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    Mellékelten megküldöm a Budapest Főváros VII. Kerület Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal Városgazdálkodási Iroda tájékoztatását táblázatos formában a Jarokelo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Tuesday, July 17, 2018 12:25 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    A Király u. valószínűleg fővárosi fenntartású utca, nem klasszikus mellékutca, illetve a díszburkolatot is a Közút kezelheti. Ha mégsem, majd továbblépünk az illetékesség kérdésében. Üdv. Admin.
  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Nem hiszem, hogy a Budapest Közúthoz tartozna egy mellékutca járdájának a kezelése.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére