Megoldatlan

Hetek óta rothadó, bűzlő szemétkupac

Kispesten a vasútállomás bejáratánál, a gyalogos felüljáró tövében hetek óta rothadó szemétkupac ontja a bűzét a 30°C-os kánikulában alkalmanként kissé megázva, ami még tovább fokozza a hatást!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Liszt Ferenc u. 30

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Gyengő Dániel visszajelzésére vár.

  • Gyengő Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Felére csökkent a szemétkupac, de azért még van itt bőven!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, intézkedés céljából.

    Bízunk abban, hogy illetékes munkatársaink, mielőbb megtisztítjá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gyengő Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kén utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét a vadút mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alsóhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére