Megoldott

Szembeforgalom egyirányú utcában

Valamit nagyon elronthattak valahol, mert előbb terelik bele a szembeirányú forgalmat a Fő utcába, minthogy elterelnék a normális irányt.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 60

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 31783-as számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Fő utca kétirányúsításával kapcsolatos bejelentésére a következő választ adjuk:
    Az Ön által j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hete nem tűnik fel senkinek, hogy össze-vissza van a táblázás és a felfestés?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére