Megoldatlan

Letört díszkő

Letört a díszkő borítás és pont a kerékpárút közepére esett. Kérem a kerékpárút megtisztítását, és a díszkő helyreállítását!

Probléma helyszíne
Budapest Kápolna u. 24

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A végén még mindig törött. Megoldatlan.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Most csak a legvégén törött.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, January 24, 2019 11:53 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A villamosról úgy tűnt múltkor, hogy megcsinálták. De majd megnézem valamikor újra.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mikor járok arra megint.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő probléma Társaságunk előtt ismert.
    A támfal javítását megrendeljük.

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Már sokadjára teszik tönkre....
    Valószínűleg a teherjárművek, kanyarodása által.
    Esetleg szándékos rongálás...
    Érdemes lenne térfigyelő kamerán visszanézni az esetet.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére