Megoldott

EuroVelo 6 ellehetetlenítése

Naponta tobbezer ember kozlekedeset erinto gondatlansag. Budai gerincutvonal, nemzetkozi kerekparos turautvonal, gyalog- es kerekparut (igen, ez is kozut, kedves Budapest Kozut!) felbontasa, tereloutvonal kijelolese nelkul. Kerem, hogy a kozutkekezelo intezkedjen annak erdekeben, hogy a megbizott kivitelezo potolja a mulasztasat. Mindket iranybol ki kellene tablazni megfelelo tereloutvonalat. Jo lenne ha a BKK tajekoztatna a kozlekedoket az ideigelenes forgalmi valtozasokrol. Koszonom elore is a budapesti polgarok neveben.

Probléma helyszíne
Budapest Elek apó kútja

Hozzászólások

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    A legszebb, hogy a Rudas mögött van kitáblázva az "autósoknak", hogy a kerékpárút le van zárva. A kerékpárúton meg semmi nem jelzi, hogy felbontották. Vicc.

    A munkagépek között kellett átmenni a túlo...
  • Sobieski János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét felmerült a probléma (várható volt) - csak éppen most sokkal durvább formában, a Gellért Rakparton. Ideiglenes forgalomtechnikai terv hiányában ellehetetlenítették Budapest legnagyobb forgalmú k...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves János!

    A bejelentés szövege a kivitelező mulasztásának pótlására vonatkozott, ami a beruházás befejeztével megoldódott.

    Kérlek, vedd figyelembe, hogy oldalunk a közterületeken található probl
    ...
  • Sobieski János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Lukacs Mate! Szerintem ez tovabbra se "megoldott ugy" , hiszen onkentes tarsaimmal tajekoztatast kertunk az illetekesektol a tema jogi hattererol. Tovabbra is varjuk! Kerlek, allitsd vissza.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Már feloldották ezt a korlátozást, visszaaszfaltozták pár napja.
  • Sobieski János hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetekes! A valasz stilusat ("tudomasul kell venni") visszautasitom. Megtisztelne, hogy ha a bejelentes erdemi reszere valaszolna es arrol tajekoztatna, hogy a vonatkozo - munkajahoz segitse...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 31409-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Friedrich Born rakparton folyó közvilágítás rekonstrukciós kivitelezéssel kapcsolatban a köve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Sobieski János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez nem "megoldott" . A jelzett allapot hosszu ideig fennallt. Hasznos lenne, ha az illetekesek/felelosok ezzel szembesulnenek. Kerem az admint, hogy tovabbitsa a megfelelo helyekre a bejelen...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már nem volt meg a lezárás.
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    És minek kellett feltúrni itt a járdát egészen a Lánchídig? Itt nem is volt vészes a burkolat. Inkább a Szent Gellért rakpartit fejezték volna be, amit tavaly FÉLIG csináltak meg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkérném azt az olvasót, aki rendszeresen arra közlekedik, hogy ha a dolog még fennáll, dobjon egy közérdekű bejelentést Budapest III. Kerület Kormányhivatala Közlekedés Felügyeleti Főosztály Útügyi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A A Közutakon Végzett Munkák Elkorlátozási és Forgalombiztonsági Szabályzatával (3/2001. (I. 31.) KöViM rendelet) a dolog köszönőviszonyban sincs.
  • Kelemen Boldizsár hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként meg abszolút általános ez a hozzáállás, teljesen hülyének nézik az állampolgárt. Csak az autósokkal nem mernek ilyesmit megtenni. A gyalogos, meg kerékpáros mintha más faj lenne, "az nem szá...
  • Kelemen Boldizsár hozzászólt a bejelentéshez.

    Szánalmas az a nájlonzacskóba rakott két sajtcédula! Akkor inkább ne raktak volna ki semmit...
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    #a4esorszag
    A külföldiek biztos tudni fogják ebből, merre tovább
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, köszi a visszajelzést, válaszra vár.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sobieski János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sági Katalin! Ez nem megoldott ügy. Szerintem néhány gyűrött papírlap kihelyezése nem az a szolgáltatási szint, ami elvárható lenne a közútkezelőtől. "Mindkét iranybol ki kellene tablazni megf...
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit kiraktak.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sobieski János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére