Megoldott

Használhatatlan buszsáv

2018.08.11

A buszsávot újraaszfaltozták a kérdéses szakaszon, de a buszmegállóban ugyanúgy nyomvályús maradt a burkolat. Elég felemás lett a megoldás.

___________

Kérem, hogy javítsák a Veres Péter úti kátyúkat a buszsávban, mert 5 km/óránál nagyobb sebességgel képtelenség áthajtani rajtuk, ami igen nagy probléma az itt közlekedő számos viszonylatnak.
Egy videót is csatoltam az út állapotáról és a haladás sebességéről. A kátyúkat gyér forgalom esetén a közúti forgalmi sáv használatával, nagy ívben kerülik a buszok, remélem ez azért sokat elmond a hibáról.

És ha már itt tartunk, ugyanitt az út túloldalán, a város irányába az a bizonyos hosszanti irányú kátyú legalább 3-4 éve növekszik. Szomorúan tapasztaltam, hogy az elmúlt 1,5 évben, míg külföldön tartózkodtam, semmi sem történt az ügyben, holott ez is egy olyan probléma, ami az ott közlekedőket folyamatos manőverezésre kényszeríti. Így, kérem, hogy ezt a kátyút a másikkal egyetemben legyenek szívesek kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 85

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A tényleg sürgős hibákat javították. Legyen megoldott...
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy javítsák a Veres Péter úti kátyúkat a buszsávban, mert 5 km/óránál nagyobb sebességgel képtelenség áthajtani rajtuk, ami igen nagy probléma az itt közlekedő számos viszonylatnak. Egy videót is csatoltam az út állapotáról és a haladás sebességéről. A kátyúkat gyér forgalom esetén a közúti fo...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném a bejelentés újraküldését az alábbi szöveggel:

    A buszsávot újraaszfaltozták a kérdéses szakaszon, de a buszmegállóban ugyanúgy nyomvályús maradt a burkolat. Elég felemás lett a megoldás.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván valóan ismert a hiba a BK előtt, mert ki is táblázták, de a kérdés inkább az, hogy mire várnak? A buszok minden nap kapják az ütéseket és alig tudnak haladni.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő probléma Társaságunk előtt ismert, a burkolat kijavítását megrendeltük.

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú és felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére