Megoldatlan

elhanyagolt parkok, utak

Évek óta ugyanazok a problémák Zugló Herminamező minden részén: elhanyagolt utcák, parkok.
1. A kerület egyik legforgalmasabb csomópontján, a Thököly út és a Hungária krt. sarkán lévő parkban térdig lehet gázolni a gazban.
2. A Mexikói úton a Thököly útra a töltés melletti járdán fél méteres gazok között lehet csak kibotorkálni.
3. A vasúti töltés és a mellette futó régi villamos sínpálya elhanyagolt állapotáról nem is beszélve, amire mindig azt a választ kapjuk, hogy az nem az önkormányzat feladata.
4. A Róna utcai kutyafuttató tavasztól őszig szinte használhatatlan, mert tele van toklásszal, olyan ritkán vágják le a füvet. Ezt is bejelentették már a kutyások szóban is és írásban is, de erre az volt a válasz, hogy nincs rá több pénz.
5. A fákat nem permetezik időben, ezért a rajtuk lévő tetű átterjed a kertekben lévő növényekre, nem kevés gondot és költséget okozva ezzel a kerttulajdonosoknak.
Bízom benne, hogy legalább néhány problémát sikerül a Ti közvetítésetekkel végre megoldani, köszönöm előre is a segítségeteket.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 106

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Városüzemeltetési Osztály!
    Köszönjük gyors visszajelzésüket.
    Nem az a probléma, hogy soha nem csinálnak semmit, hanem az, hogy nagyon ritkán.
    Azért elhanyagoltak a parkok, mert havonta egy
    ...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 31330-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Thököly út és a Hungária körút sarkán lévő Báthory park kerületi
    tulajdonban é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére